Living Steel Restello: ساختمان آپارتمان هند

طراحی: PiercyConner ، انگلستان

Restello پروژه آپارتمان های فلزی رادیکال که توسط معماران انگلستان PiercyConner و برنده مسابقه بین المللی معماری Living Steel در سال 2006 طراحی شده است ، آماده است تا به بازارهای کلکته در هند برود.

طراحی Living Steel Restello توسط PiercyConner نه تنها به دلیل طراحی جسورانه و ظریف آن ، بلکه به دلیل مفهوم قوی تهویه متقاطع و سایه دار بودن قطر که از خواص فولادها استفاده می کند ، برای ساختمانی با محیطی با کارایی بالا و با کارایی بالا به دست آورد. Restello با توسعه دهنده مشهور Bengal Shrachi ساخته شده است که مدرن ترین پروژه مسکونی فولاد هند است و به نظر می رسد فروش فوق العاده خوبی دارد.

آپارتمان ها یک استاندارد جدید در ساخت و سازهای مسکونی را به این منطقه با سرعت بسیار سریع در Rajarhat ، شهر جدید ، کلکته ارائه می دهند. با هدف گروه پر درآمد (HIG) ، دوازده آپارتمان بوتیک لوکس بهترین ها را در تفکر معماری و معماری ترکیب می کنند. رستلو عناصر معماری سنتی شرقی را با استفاده از شیوه های نوآورانه پایدار ترکیب می کند تا یک تجربه واقعی زندگی مدرن را ایجاد کند. ساختار تستیل امکان تعادل در فضای باز و اتاقهای خصوصی را فراهم می کند ، در حالی که نمای فولادی سوراخ شده آن ، نور خورشید را فیلتر کرده و تهویه طبیعی را فراهم می کند.

 
پوست این ساختمان شامل یک لایه بیرونی قابل نفوذ از استیل های سوراخ دار و یک پوست داخلی دوم از لعاب کف تا سقف است. بین این دو لایه ویژگی برجسته و بی نظیر و منحصر به فرد از تراس های دو طبقه در قسمت جلوی محوطه ها ، یک جریان هماهنگ بین دنیای خارج و خانه داخلی فراهم می کند. با استفاده از معماری سنتی کلکاتا ، صفحات نمایشگر در سایه خورشید و باران عمل می کنند ، در حالی که نور طبیعی را به حداکثر می رساند و نمای بیرونی را حفظ می کند. تأثیر در شش آپارتمان سه خوابه و شش اتاق خواب چهار گوشه از الگوی دوتایی از نور و سایه است که جلوه ای از هوا ایجاد می کند و به استحکام استیل کمک می کند.

پروژه Restello با همکاری نزدیکی با تیمی از متخصصان کلاس جهانی ، بالاترین استانداردهای مربوط به طراحی و ساخت فولاد را بر عهده خواهد داشت. مهندسان مشهور بین المللی Price & Myers سطح فوق العاده ای از مشاوره را با استفاده از Restelloproject به شما ارائه می دهند و از طراحی پیرسی کانرز اطمینان دارند. سازه فولادی از درجه بالایی است و با استانداردهای بین المللی با Tata Bluescope Steel و Tata Steel ساخته شده است. فولادهای گالوانیزه و رنگ شده برای محافظت در برابر خوردگی و اطمینان از زندگی طولانی در آپارتمان ها استفاده می شوند.

استفاده از فولاد در ساخت رستلوس نیز مطابق با خواسته های محلی محلی است. به دلیل دارا بودن رطوبت زیاد در جو ، رطوبت تهدید عمده ای برای افرادی است که در کلکته زندگی می کنند. این بدان معناست که خانه ها می توانند به صورت زودرس زشت ، زرنگ و آندیل حفظ شوند. مقاومت فولاد در برابر رطوبت و آلودگی از مزایای آن است زیرا از زمان یا رطوبت کم نمی شود و متورم می شود و این باعث بهبود ظاهر خشک و ظاهری بیرونی و همچنین بهبود کیفیت مناسب درها و پنجره ها می شود. به این ترتیب ، با تهیه یک نمای بیرونی و زیبایی داخلی و خارجی ، خانه های فلزی در رستلو در هنگام تعمیر و نگهداری ، زمان ، انرژی و پول را صرفه جویی می کنند.

 
Scott Chubbs ، مدیر برنامه Living Steel گفت: “تقاضا برای ساخت و ساز مسکن جدید در این سطح در هند زیاد است ، و شهر جدید خیلی سریع در حال رشد است. ما از طرح پیشنهادی برنده رقابت ما هیجان زده هستیم تا این نیاز را با چنین روشی ابتکاری و با احتیاط برآورده سازیم. فولاد یک ماده بسیار متنوع برای صنعت ساخت و سازهای مسکونی است و پروژه Restello نمونه ای از یک خانه با کیفیت برای گروه های درآمد بالاتر در هند است. ما یک تیم برجسته داریم که روی این پروژه کار می کند و این همکاری با توسعه دهنده Bengal Shrachi ، معماران Piercy Conner ، TataBlueScope Steel و Tata Steel است که ما قادر به ساختن این ساخت و ساز زیبا و پیشگامانه هستیم.

استوارت پیرسی ، مدیر معماران پیرسی کانر در مورد اهمیت تصدیق فرهنگی در طول مراحل طراحی اظهار داشت: “هند در آستانه بازسازی انفجار است اما ما می خواستیم از ناشناس ماندن در توسعه به سبک دبی بپرهیزیم. اگر ما می خواستیم هنوز هم یک همدلی فرهنگی ارائه دهیم. ساخت محیطی هوشمند که هویت هندی را حفظ کرده و الگویی برای پایداری و زندگی پدید آورده است. “

Restello در حال حاضر به فروش خارج از برنامه می پردازد ، و بازاریابی پروژه در این منطقه هم اکنون بسته است. به روزرسانی های کامل در مورد پیشرفت در www.livingsteel.org در دسترس خواهد بود و همچنین می توانید علاقه خود را به فروش ثبت کنید.

Living Steel Restello هند آپارتمان تصاویر / اطلاعات دریافت شده 070410

PiercyConner – معماران معماری Living Steel Restello

مکان: کلکته ، هند

ساختمان های کلکاتا

فهرست