Hilton London Bankside در انگلستان

محل سکونت: Bankside ، لندن ، انگلیس ، انگلستان

Hilks London Bankside نشان دهنده میراث صنعتی بانک جنوبی و همسایه تیت مدرن است. کفپوش کاشی اثر بتونی در لابی باعث بوجود آمدن سالن مشهور توربین می شود و نورپردازی برجسته برجسته توسط الکساندر کالدر ، مجسمه ساز و پیشکسوت آمریکایی است که از نوامبر 2015 تا آوریل 2016 در Tate به نمایش گذاشته است. Penny Wall در هتل Distillery Bar بالقوه است. ناخوشایند است ، اما از زندگی قبلی ساختمان به عنوان انبار Bank of England یاد می کند و ادای احترام به جنبش حق رای زنان است.

Hilton Worldwide (NYSE: HLT) برای نخستین بار است که مجموعه ای از پادکست ها را اجرا می کند که به عنوان راهنماهای صوتی برای مشخص کردن هتل ها در سبد اروپایی خود عمل خواهد کرد. پادکست ها با تمرکز بر معماری و طراحی ، داستان پنهان در پشت پنج هتل از انواع مارک های هیلتون را بیان می کنند تا میهمانان را به دیدن ساختمانها بیشتر از مکانی برای گذاشتن سر خود ترغیب کند.

هتل های منتخب برای پروژه پادکست توسط تیم معماری و طراحی داخلی هیلتون انتخاب شده اند. این مجموعه شامل پروژه های مرمت نمادین در پاریس و هامبورگ است ، نوسازی که با الهام از گوشه ای شناخته شده از دوبلین ، تبدیل لندن در کرانه ی جنوبی این شهر و اولین بار در نوع خود ، مفهوم محور طراحی در ریکیاویک است.

در طول پنج سال گذشته ، هیلتون تیم متخصصان متخصص خود را که به معماری و طراحی هر یک از املاک متمرکز شده اند ، بطور قابل توجهی گسترش داده است. این تیم به طور مشترک در کل نمونه کارها هیلتون همکاری می کند و مجموعه های متنوعی از مکان ها ، مارک ها و پروژه ها را پوشش می دهد. فلسفه تیم متمرکز بر ایجاد یک مکان است که منعکس کننده مقصد باشد – نه فقط شهر یا کشور ، بلکه منطقه ، محله یا حتی خیابان هتل.

با همکاری با طراحان و مشاوران محلی ، تیم طراحی و معماری هیلتون تضمین می کند که هر هتل نه تنها یک مکان مهم و DNA مارک تجاری خود را محاصره می کند ، بلکه بهترین های هر مکان را به نمایش می گذارد. این امر می تواند از کارهای هنری سفارش یافته تا نشانگر لحظه مهمی در زمان ، گنجاندن مبلمان و اثاثیه نرم از کارگاه های مشهور محلی یا حفظ آثار باستانی تاریخی برای لذت بردن عموم برای ده ها سال باشد.

گوردون كولز ، معاون ارشد معماری ، معماری ، طراحی و ساخت و ساز ، EMEA ، هیلتون ، گفت: “در حالی كه میهمانان هتل ما از دیدن معماری شهر یا نقاط مهم طراحی آن در حین بازدید خود هیجان زده می شوند ، خود هتل را نمی توان نادیده گرفت – گاهی اوقات دیده می شود. فقط مکانی برای گذاشتن سر یا لذت بردن از یک وعده غذایی خوب بعد از یک روز طولانی گشت و گذار یا جلسات کاری. ما می خواهیم با افشای داستانهای پنهان پنج هتل بسیار ویژه اروپایی ، این تصور غلط را به چالش بکشیم. هر پادکست داستان های بسیار متفاوتی را نشان می دهد که نشانگر تنوع پروژه های ما است ، اما امیدواریم شنوندگان الهام بگیرند که پس از یادگیری کمی بیشتر در مورد تاریخچه و شنیدن یک یا دو راز ، به هتل خود نگاهی دقیق تر نشان دهند. “

کریس وب ، مدیر ارشد ، طراحی داخلی ، EMEA ، هیلتون گفت: “هر پروژه بی نظیر است ، بنابراین ما با یک بوم خالی به هر هتل نزدیک می شویم. ایجاد احساس مکان هدف اصلی ما است – این امر تجربه ی مهمانان ما را با اصیل تر کردن اقامت آنها تقویت می کند ، اما همچنین باعث می شود افراد در خانه احساس بیشتری داشته باشند. این خطر وجود دارد که این می تواند به گذشته تبدیل شود ، بنابراین ما زمان زیادی را برای تحت پوشش قرار گرفتن در زیر پوست هر مکان صرف می کنیم تا شکوفایی های کمتر شناخته شده یا عجیب و غریب را تشخیص دهیم که هنوز در مورد خود ساختمان صادق است. هر پنج هتل در سری پادکست ها نشان از این رویکرد دارند ، از حفظ ویژگی های تاریخی برای نسل های آینده در پاریس و هامبورگ گرفته تا ایجاد فضای داخلی که منعکس کننده و جشن یک محله خاص در دوبلین ، لندن و ریکیاویک است. “

پادکست ها را می توانید در اینجا بارگیری کنید: هتل های علامت هیلتون.
اطلاعاتی درباره دسترسی به آنها در میزهای پذیرش هتل ها ارائه خواهد شد.

 
هیلتون لندن بنزساید در انگلیس تصاویر / اطلاعات دریافت شده 051216

محل سکونت: Bankside ، لندن ، انگلیس ، انگلستان

فهرست