پردیس توسعه نرم افزار خدمات مشاوره تاتا در کلکته

پردیس توسعه نرم افزار جدید خدمات مشاوره Tata شامل 2.1 میلیون SF فضای مسکن بیش از 16000 کارمند است. طراحی این پردیس که در یک سایت 40 هکتاری پخش شده است ، از نقش مهمی که حیاط ها در معماری سنتی هند ، به ویژه نقش آنها در تقویت تعاملات جامعه ایفا می کنند ، الهام گرفته شده است. به این ترتیب ، کل سایت – از جمله خود ساختمانها – مملو از حیاط ها ، مقیاس های پویا در ساختمان است که حیاط ها را می سازد ، و دنباله متنوعی از فضاهای محوطه سازی.

مهرداد یزدانی ، مدیر طراحی پروژه و مدیر استودیوی CannonDesign یزدانی می گوید: “این یک ساختمان دگرگون کننده است که تاریخ غنی هند را برای هدایت آینده خود درگیر می کند.” وی افزود: “بنا بر عناصری كه هند را تعریف می كنند ، این بنا نیز پیشینه جدید هیجان انگیز را مطابق با خدمات فناوری برجسته در دیوارهای آن ایجاد می كند. این بنا گذشته های هند را جشن می گیرد و آن را به سمت فردای حتی هیجان انگیز تر سوق می دهد. “

معماری پردیس توسط دو برج 15 طبقه تعریف شده است. ضلع شمالی برجها پوشیده از لعاب شفاف با کارآیی بالا با الگوی مجزا سرامیکی و دستگاه سایه بان خورشید است.

ضلع جنوبی تخته های فلزی را در نما و تعدادی تراسهای قاب و اماکن عمومی از جمله حیاط پنج طبقه ای قرار داده است که در آن کارمندان طبقه های مختلف می توانند جمع شده و در تعامل باشند.

یزدانی افزود: “ما نمی توانیم میزان تحقیقات فرهنگی و تعامل تیم طراحی برای این پروژه را زیاده روی کنیم.” “مواد ، فضاها ، عناصر بزرگ و کوچک ، همه آنها به عنوان سنگ محکمی برای فرهنگ هند طراحی شده اند که به یک فضای کاری پیشرفته تبدیل می شود.”

پردیس توسعه نرم افزار خدمات مشاوره خدمات تاتا – اطلاعات ساختمان
مکان: کلکته ، هند
حجم: 2.1 میلیون SF
موسسه معماری: CannonDesign و استودیوی یزدانی آن
مدیر طراحی: مهرداد یزدانی

درباره CannonDesign و استودیوی یزدانی آن
CannonDesign یک شرکت طراحی جهانی یکپارچه است که یک تیم پویا از معماران ، مهندسین ، متخصصان صنعت و سازندگان را با هدفی منحصر به فرد هدایت می کند – برای حل بزرگترین چالش های مشتریان و جامعه خود. تیم های طراحی این شرکت با مشتریان در بسیاری از صنایع از جمله مراقبت های بهداشتی ، آموزش ، علوم + فناوری ، شرکت ها / تجاری ، شهروندی و ورزش با مشتریان همکاری می کنند.

در سال های 2017 و 2019 ، شرکت سریع نام CannonDesign را به عنوان یکی از 10 شرکت خلاقانه ترین معماری جهان معرفی کرد.

استودیوی یزدانی CannonDesign یک آزمایشگاه برای اکتشاف و آزمایش در معماری است. این استودیو با تأسیس شهرت و رهبری طراح برنده جایزه مهرداد یزدانی تأسیس می شود که بهترین ویژگی های یک استودیوی طراحی کوچک را با منابع و دسترسی به عملکرد جهانی ما به دست می آورد.

این استودیو شامل تیم متنوعی از معماران ، طراحان ، هنرمندان 3 بعدی ، متخصصان فنی و اندیشمندان خلاق است که کاملاً متعهد به ترغیب مرزهای طراحی هستند – از پالایش مفاهیم پایداری تا استفاده از فناوری های جدید و ابتکارات شهری.

پردیس توسعه نرم افزار خدمات مشاوره خدمات تاتا در کلکته تصاویر / اطلاعات دریافت خبرنامه 220219v2com

مکان: کلکته ، شمال شرقی هند

فهرست