خانه سبز در اوترخت

افتتاح خانه سبز در اوترخت

در مرکز اوترخت یکی از مهمترین پروژه ها در این لحظه افتتاح شده است: خانه سبز. این غرفه موقت ، فضایی را برای یک رستوران با مزرعه شهری خاص خود و امکانات ملاقات فراهم می کند.

خانه سبز انتقال از توسعه سنتی املاک و مستغلات را به یک نوآوری نوآوری و توسعه پایدار املاک تسریع می کند. كليد كاهش استفاده از مواد ، تاكيد حداكثر بر مواد استفاده مجدد و قابل استفاده مجدد و يك مورد كسب و كار دايره جامد بود.

این پروژه ابتکاری استروکنتون ، Ballast Nedam و Albron است. طراحی پایدار معماری توسط cepezed ساخته شده است.

ساختمان

غرفه دایره ای کاخ سبز از دوشنبه 9 آوریل رسماً درهای خود را افتتاح کرد. خانه سبز فضای رستوران با مزرعه شهری خاص خود و یک مرکز همایش را در اختیار شما قرار می دهد. این پروژه ابتکاری استروکنتون ، Ballast Nedam و Albron است. طراحی معماری دایره ای توسط cepezed ساخته شده است.

در سال 2014 ، سفسیس به ایجاد دفتر دولت مدرن از Knoopkazerne سابق در Croeselaan در اوترخت مأمور شد. شرکت املاک و مستغلات دولت مرکزی همچنین خواستار راه حل فضای بین Knoopkazerne و دفتر مرکزی مجاور Rabobank شد.

از آنجا که یک مقصد قطعی برای این مکان در پانزده سال تصمیم می گیرد ، تفسیر موقت خواسته می شود که می تواند منطقه ای را که در غیر این صورت خالی ، سرزنده تر خواهد بود ، بسازد. cepezed طرحی را تدوین کرد که در آن هم عملکرد و هم معماری بر اساس دایره شکل بنا شده است.

خانه سبز دارای یک ایده رستوران “دایره ای” به همراه امکانات ملاقات است. مطابق با اصول دایره ای ، ساختمان (از جمله پایه بلوک های بتونی پیش ساخته) کاملاً قابل تخریب است. در پانزده سال می توان آن را در جای دیگر بنا کرد. هدف همچنین اجرای هر چه بیشتر مواد قابل استفاده مجدد بود.

غرفه دو طبقه به عنوان یک کیت ساختمان عمومی با یک قاب استیل قابل جابجایی ساخته شده از پروفیل های گالوانیزه طراحی شده است. ابعاد آن از پانل های نمای شیشه ای دود Knoopkazerne سابق گرفته شده است. اینها برای پوست دوم و گلخانه غرفه مجددا مورد استفاده قرار گرفته است.

همچنین دایره شکل ساختمان در انتخاب طبقه مناسب در مکان مناسب نهفته است. کلینکرهای خیابانی از اسکله قدیمی در تیل ، طبقه زیرزمینی کلاسیک که ریخته شده را جایگزین می کنند. آنها در یک بستر شن و ماسه فشرده با گرمایش زیر زمین قرار دارند. طبقه اول شامل عناصر چوبی پیش ساخته است. با توجه به آکوستیک موجود در رستوران ، زیر آبکاری سوراخ شده و عناصر پر از عایق می شوند.

برای پشت بام ، انتخاب روی یک ورق از جنس استیل سبک که سوراخ شده و با عایق پر شده بود ، افتاد. با یک دیوار پرده شیشه ای ، تخته سنگ غرفه کاملاً شفاف است. برای قسمتهای بسته نما در طبقه اول از پانل های چوبی پیش ساخته استفاده شده است. اینها 100٪ قابل بازیافت و (H) بدون CFC هستند. گلخانه کشاورزی عمودی هشتاد متر مربع در کف جنب سالن های جلسات قرار دارد. در اینجا سبزیجات و سبزیجات برای آشپزخانه رستوران پرورش داده می شوند.

یک ویدیو در غرفه باعث ایجاد گلخانه در دسترس عموم از رستوران زیر می شود. دیوار بزرگ سبز همچنین به تجربه خانه سبز کمک شایانی می کند. سقف غرفه پر از پانل های خورشیدی است.

خانه سبز اولین کسی است که دارای آشپزخانه بدون پلاستیک است که در آن غذا بدون برق تهیه می شود ، اما اجاقهای با انرژی کافی با سوخت های تجدید پذیر شلیک می شوند. با استخراج شهری بخش بزرگی از فضای داخلی پیدا شده است و مبلمان جدیدی که مورد استفاده قرار گرفته از مواد بازیافتی ساخته شده است.

خانه سبز ، اوترخت – اطلاعات ساختمان
مکان: کروزلا
همکاران: Strukton ، Ballast Nedam و Albron
معماران: cepezed

فهرست