حیاط شرقی در Bankside ، لندن

کل پروژه Bankside Yards در سال 2014 رضایت برنامه ریزی برای خانه ها ، ادارات ، رستوران ها ، مصارف فرهنگی و فضای باز در یک املاک کنار رودخانه 5.5 هکتار در مرکز لندن ، حدود 14 طاق راه آهن تاریخی را در نظر گرفت.

Native Land و همکاران کنسرسیوم آن Temasek ، HPL و Amcorp Properties به تازگی با برنامه های جدیدی برای مرحله دوم توسعه Bankside Yards ، معروف به حیاط شرقی ، در سایت سابق سامپسون هاوس برنامه ریزی کردند. برنامه برنامه ریزی در تاریخ دوشنبه 24 فوریه 2020 توسط شورای Southwark تصویب شد.

برنامه تأیید شده 341 خانه جدید را به همراه خواهد آورد که نمایانگر افزایش 109 خانه در موافقت اصلی برنامه ریزی است و علاوه بر آن کمک مالی به سمت خانه های جدید در منطقه شامل مسکن ارزان قیمت در داخل خواهد بود. رضایت جدید همچنین شامل یک هتل بین المللی استاندارد 5 ستاره ، همراه با فضای اداری برای SME ها ، خرده فروشی های اضافی و فضای باز 30٪ است.

حیاط شرقی شامل 550،000 متر مربع از محوطه Bankside Yards 1.4 متر مربع و پنج ساختمان است. Masterplanners PLP Architecture چهار ساختمان از جمله خانه ها ، یک دفتر و یک هتل با رستوران سطح بالا طراحی کرده است که یک ساختمان مسکونی دیگر نیز توسط Make Architects طراحی شده است.

Bankside Yards قسمت قبلی غیرقابل دسترسی از مرکز لندن را باز می کند و Bankside و Bank South را برای اولین بار در بیش از 100 سال به هم متصل می کند تا مکانی را ایجاد کند که خلاقیت ، اجتماع و تجارت با هم جمع شوند. محور اصلی 14 طاق راه آهن خیره کننده خواهد بود که برای ارائه مغازه ها ، رستوران ها ، کافه ها ، کافه ها و امکانات رفاهی مستقل ، از جمله فضاهای فرهنگی جدید برای تکمیل پیشنهادات فرهنگی در سطح جهانی ترمیم شده است.

Alasdair Nicholls ، مدیر اجرایی سرزمین بومی گفت:
وی گفت: “این رضایت برنامه ریزی جدید ، یک توسعه واقعی با کاربرد مخلوط را ایجاد می کند که لندن را با هم همراه می کند ، با مسیرهای جدید پیاده رو به شرق – غرب ، چندین مسیر حمل و نقل ، یک خیابان بلند روستایی در طاق ها و میدان جدید شهر Bankside ، مشرف به رودخانه. ما Bankside Yards را به عنوان محلی مرکزی در لندن تصور کرده ایم که بازدید کنندگان ، کارمندان اداری ، ساکنان و همسایگان در آنجا گرد هم می آیند. “

ساخت فاز اول در Bankside Yards ، معروف به Western Yards ، در سال 2019 آغاز شد. این شامل Arbor ، یک ساختمان اداری 230،000 فوت بعدی ، یک آپارتمان 240 خانه ای و 49.500 فضای خرده فروشی ، رستوران ، فرهنگی و راحتی است. در قوس های ریلی که ترمیم شده اند.

فهرست