توسعه مخلوط و استفاده از راه آهن NS

تیم “ویسلسپور” برنده مناقصه تحول در منطقه صنعتی سابق NS در اوترخت است. DELVA Landscape Architects ، Studioninedots و Skonk در 3 ژوئن ، به سفارش Synchroon و ERA Contour ، طرح جامع را در نمایشگاه عمومی ارائه می دهند.

کارخانه رویال هلندی برای وسایل نقلیه و تجهیزات راه آهن ، که به نام Werkspoor شناخته می شود ، در سال 1828 تاسیس شد. با 5000 نیرو ، این شرکت بزرگترین کارفرما در اوترخت بود. این شرکت در سطح بین المللی به دلیل قطارهای با کیفیت غیر قابل خراب و کارمندان افتخارآمیز شناخته شده بود. این غرور هنوز وجود دارد و حافظه از طریق ساختمانهای صنعتی موجود که باقی مانده است ، باقی می ماند. ما بر شخصیت صنعتی موجود و “قهرمانان محلی” بنا خواهیم کرد و به یک جامعه شهری در حال خروج و راحت کمک خواهیم کرد. با ویسلپور پیوندی به گذشته ارائه می دهیم و مکانی خلاقانه و غافلگیرکننده می سازیم که اوترخت می تواند به آن افتخار کند.

مفهوم Cityplot
مردم در جستجوی محله هایی هستند که شخصیت خاص خود را دارند و همچنین این امکان را برای شما فراهم می کنند که در چگونگی رشد و پیشرفت هر چه بیشتر محیط اطراف خود سخنی بگویند. بعلاوه آینده غیرقابل پیش بینی است. این خواستار نوع جدیدی از برنامه ریزی شهری است. یا بهتر بگوییم ، روشی کاملاً جدید برای چگونگی رشد شهرها. Cityplot بدون محصول نهایی از پیش تعیین شده ، بلکه بیشتر از ایده ایجاد توسعه انعطاف پذیر و انفرادی بنا شده است.

این طرح از پیش تعیین شده نیست ، بلکه به ابتکاراتی که در لحظه آغاز تحول به اجرا در خواهد آمد ، بستگی دارد. از طرز تفکر “نقشه” ، اشکال و کارکردهای مختلف ساختمان امکان پذیر خواهد بود. در این روش می توان بر اساس خواسته های خاص ، راه حل های قابل انعطاف و پایدار ایجاد کرد و محیط های متنوعی با هویت های منحصر به فرد ایجاد کرد.

پا به فضای عمومی گذاشت
زندگی شهری در Cityplot در سطح زمین متوقف نمی شود ، بلکه به سمت باغ های جمعی بالا رفته و سقف های اطراف آن تلاش می کند. فضاهای عمومی ، نیمه عمومی و خصوصی با یکدیگر متناوب هستند و در ایجاد یک شهر مدور نقش دارند. به منظور شکل دادن به فضاهای گذار ، از اختلاف ارتفاع استفاده می شود. نرده ها به عنوان موانع سخت دیده نمی شوند ، اما به عنوان عناصر تعیین کننده هویت طرح در آغوش می گیرند. دیوارها ، نرده ها و عناصر بلند شده تضاد پویایی بین فضاهای بسته و عمومی و عمومی ایجاد می کنند.

فضاهای پارک برای شهر
مهمترین پارک های اوترخت در یک حلقه با دهانه نزدیک به 1.5 کیلومتر در اطراف نقشه سایت قرار دارد. ما فرصتی بی نظیر برای اضافه کردن به این زبان موجود در پارک ها می بینیم. در شرقی ترین نقطه نقشه سایت می توان یکی از مرکزی ترین پارک های دروازه در کل شهر را توسعه داد. این پارک فرهنگی به همراه یک برنامه جدید کاربردی ، زیبایی جدید دیگری برای شهر خواهد بود.

عرضه فضاهای سبز توسط پارکهای جیب سبز ساخته شده در یک “خط سبز” خطی که در امتداد 2e Daalsedijk واقع شده و به صورت کاربردی در محله خدمت می کنند پایان خواهد یافت. قسمت جنوبی سایت دارای یک منطقه ریلی سبز خواهد بود که از خصوصیات و خصوصیات خاص خود برخوردار است. درمجموع چهار محیط منحصر به فرد وجود خواهد داشت که برای زندگی و کار ایجاد می شوند.

چهار محیط لنگرگاه
“ویسلسپور” به تدریج به یک محیط زندگی مشترک کار تبدیل می شود. این طرح از پیش تعیین شده نیست ، بلکه به ابتکاراتی که در لحظه آغاز تحول به اجرا در خواهد آمد ، بستگی دارد. ما بر اساس شخصیت صنعتی موجود و چهاردیواران محلی ایجاد خواهیم کرد و جامعه مهیج و راحت را به شهر کمک خواهیم کرد. چهار محیط شهری از پیچیدگی و چیدمان فضاهای عمومی در “ویسل اسپور” اطمینان می بخشند و همین امر باعث جذابیت این منطقه می شود. تضاد بین پارک شهری و خیابان های صمیمی ، حیاط ها و حیاط های داخلی. وراثت و ادغام تاریخچه راه آهن قوی همراه با یک سبک زندگی مدرن فرهنگی و تجاری ، نوع جدیدی از شهر را با هویت قوی به شهر می افزاید.

ما فوراً شروع می کنیم!
توسعه باید متناسب با نیازهای کاربران و افراد محلی در هر مرحله از روند توسعه باشد. این بدان معنی است که قبل از شروع فعالیت های ساختمانی ، در طول ساخت و ساز و بعد از ساخت و ساز توجه جدی به نیازهای در حال تغییر در برنامه کاربردی می کنیم. از این گذشته ، در مرحله اول “خام” منطقه ظاهری متفاوت از پس از اتمام مساحت دارد. با تمرکز بر روی یک برنامه ساخته شده در مراحل اولیه ، می توانیم با کاربران ارتباط برقرار کنیم و موقعیت را با نام تجاری DNA مورد نظر قرار دهیم.

NS-Rail Rail Yard Development-Use Mixed در تصاویر اوترخت / اطلاعات دریافت شده 100615

مکان: اوترخت ، هلند

فهرست