برج های لوپینگ – مسکن در مارسن

معماری پیتر پیچلر برای طراحی مجتمع جدید برج مسکونی به مساحت 35000 متر مربع در مارسن هلند در یک مسابقه دعوت شده بین المللی پیروز شد.

مجتمع جدید از تقریباً تشکیل شده است. 260 آپارتمان ، گاراژ پارکینگ ، امکانات عمومی ، سالن بدنسازی و یک مسیر در حال اجرا روی پشت بام. این منطقه در یک محور اصلی بین آمستردام و اوترخت قرار دارد و باید به عنوان یک “موتور” اجتماعی در منطقه عمل کند ، که طی سالهای آینده تحولات اساسی خواهد داشت.

پیشنهاد PPA برای دو برج حلقوی نتیجه یک هندسه بهینه مبتنی بر نماها و نور خورشید است. نقطه شروع مطالعات توده ای برای اکستروژن های مستقیم است که به سمت انتهای طرح منتقل می شوند تا منظره دفاتر از پشت به سمت رودخانه و مرکز شهر قدیمی مرسن را تضمین کنند. وضعیت ویژه سایت (ضلع شمالی با منظره ، نور خورشید در سمت جنوب) و جهت گیری غیرقابل توصیف آپارتمان ها در یک برج مستقیم اکسترود شده با هسته مرکزی به یک هندسه باریک L منجر شده است که چندین منظره و نور خورشید را تضمین می کند.

در حالی که برج های L شکل با برج پایین در ضلع غربی قرار دارند ، نمای بهتری برای ساختمانهای مجاور با حداقل تأثیر سایه ایجاد می شود. تراسهای طبیعی شکل گرفته منظره های مختلفی را به سمت شهر قدیمی ایجاد می کنند و در طول روز به حداکثر نور خورشید می رسند.

در سطح تریبون ، دو برج در یک حلقه به هم وصل می شوند که برای ایجاد پارک های سبز عقب می شوند. رشته های تریبون در هم آمیختگی شامل مسکن مراقبت و همچنین امکانات عمومی مانند سالن ورزشی با یک مسیر در حال اجرا روی پشت بام می باشد.

به منظور تضمین نمای دو طرفه و داشتن نسبت بهینه بین GLA و گردش ، بیشتر آپارتمان ها به صورت دوبلکس تصور می شوند. نوع شناسی دوتایی در نمای بیان شده است که از یک ساختار بسته تر در سطح خیابان محو می شود و به سمت بالا باز می شود.

برجهای حلقه Maarssen – اطلاعات ساختمان
معماران: معماری پیتر پیچلر
سال: ژوئیه 2017 جایزه 1 مسابقه بین المللی دعوت شده ، ساخت و ساز پایان سال 2020
مکان: ماارسن ، اوترخت ، هلند
اندازه: 35.000 متر مربع
توسعه دهنده / مشتری: Winter Trust BV
مهندس / فاز رقابت مشاوره: آروپ
اعتبار PPA: پیتر پیچلر ، جیانلوگی D´Alisio ، دانیل کلمباتی ، سیمونا علو ، جیووانی پاترلینی ، اوگو لیچاردی ، سیلوانا Ordinas

تجسم: Visualarch

برجهای حلقه در تصاویر / اطلاعات دریافت شده در اوترخت 130917 دریافت کردند.

فهرست